Santísima Trinidad

Klasztor Najświętszej Trójcy

Pachacutec- dzielnica Ventanilla-Callao

PERU

Ten dom znajduje się w Pachacútec i jest częścią dzielnicy Ventanilla w Callao – Peru  Najwięcej naszych sióstr żyje tutaj i w tym momencie jest ich 33 z rożnych krajów świata.

   Dom Macierzysty powstał wśród młodego społeczeństwa i jest to miejsce formacyjne dla nowicjuszek i postulantek.

    Patrząc na Ocean Spokojny możemy kontemplować i podziwiać naturę, która odzwierciedla wielką moc Pana Boga

     Od inauguracji, Bóg objawiał się poprzez firmy, rodziny, znajomych i nieznajomych, którzy  ofiarowali swoją pomoc, aby zaspokajać nasze potrzeby duchowe i materialne. Wszyscy mogliśmy doświadczyć, że miłość Boża jest bez granic. Nie istnieje piękniejszy sposób na wyrażenie naszej wdzięczności jak zapewnienie o naszej pamieci w modlitwie.

     Cały czas widać jak nasze sąsiedztwo się rozwija i zmienia. Również nasz Dom pomimo tego, że chociaż jest już wybudowany, to jednak cały czas odbywają się tam jakieś prace wykończeniowe. Nie przeszkadza nam to jednak w prowadzeniu życia i wychwalaniu Pana Boga.


     Mamy również mały kurnik, który nazywamy „San Silverio”, gdzie znajduje się około 300 kur.

      Na pustyni chcemy być oazą dla osób zranionych duchowo. Drzwi naszego Domu Gościnnego są  dla nich zawsze otwarte. Mogą oni spotkać się z Bogiem Żywym poprzez ciszę, uczestniczyć w naszej Liturgii Godzin i codziennie wziąść udział w Mszy Świętej.

       © 2017 Hermanas de Claraval. All rights reserved

       Impressum